Akçakoca Ekşioglu İnşaat

E-Posta

info@akcakocaeksiogluinsaat.com

Bize Ulaşın

0532 358 26 55

Kurumsal Bilgiler

Hakkımızda

Ekşioğlu İnşaat, kaliteli malzeme kaliteli işçilik anlayışı içerisinde inşaat ve tadilat işleri yapmaktadır..

Akçakoca İnşaat İşleri

Akçakoca'da Ekşioğlu İnşaat, sunduğu kesintisiz yaşam konsepti ile kendinize daha fazla zaman ayırabileceğiniz yaşam alanları sunuyor.Merkezi konumdaki projelerimiz ile ihtiyacınız olan herşey elinizin altında.

Ekşioğlu İnşaat, Müteahhit firma, Müteahhit, inşaat yap sat, yapı dekorasyon, tadilat yapsat, satılık daire, kat karşılığı daire, sıva alçı, boya işleri, tadilat taahüt, asma tavan, söve, nabtolama, ısı yalıtımı, taş duvar işleri, desenli taş dekor, şap atma, seramik fayans işleri, kat karşılığı inşaat konularında Akçakoca Düzce'de Hizmet vermektedir.

Kat Karşılığı inşaat işleri ile arsa ve binalarınız değerinde alınır ve yapılır. Kaliteli malzeme ve kaliteli işçiliği yılların uzmanlığı ile birleştiren Ekşioğlu İnşaat sizleri hayellerinizdeki evlere kavuşturuyor.

Yaşadığımız Şehrin ve Kentin tarihi dokularından esinlenerek, estetik ve ergonomik yapılar ile sizlere toplu yaşam alanları sunuyoruz. İnşaat kalitesi, sosyal alanları ve muhteşem peyzajı ile sizler için inşaatlar ve toplu konut alanları inşa ediyoruz.....

Firmamız, yaşam alanlarınızda A2dan Z'ye tüm inşaat tadilat ve dekorasyon işlerini garantili olarak yapmaktadır.